www.kapicak.com
HomeSLužbyTu môžete začať!Cenník služiebReferencieKontakt
 

 

Služby

 • Tvorba internetových stránok
 • Webdizajn
 • Tvorba internetových obchodov
 • Optimalizacia pre vyhľadávače - SEO
 • Zaregistrovanie v slovenkých vyhľadávačoch
 • Riešenie internetových problémov
 • Pomoc so stránkou, aktualizácia
  a ďalšie ...

  V prípade záujmu využitia týchto služieb píšte na kapicak@kapicak.com - radi na Vaše otázky odpovieme, prípadne dohodneme spolu- prácu.

 •  
   

   

  Služby

  Tvorba internetových stránok

  Hovorí sa, že "nie je všetko zlato, čo sa blyští" a ani pekná stránka nemusí byť vždy výhra! Máme dlhodobé skúsenosti s Internetom a s progra- movaním. Využívame znalosti jazykov HTML, XHTML, PHP, MySQL, FLASH a iných.

  Toto však pre úspech na webe nestačí. Treba vedieť, čo návštevníci majú radi a ako im vyhovieť. Zameriavame sa na návštevníkov, ktorým je stránka určená.

  Je rozdiel či ide o stránku firmy, ktorá chce pôsobiť určitým dojmom na svojich súčasných, ale aj potenciálnych zákazníkov a osobnou stránku slúžiacou na úplne iné účely. Všetko treba zvážiť a vytvoriť taký web, aby ste aj po určitom čase mohli povedať, že ste radi, že ho máte.

  Webdizajn

  Tvorba grafického dizajnu webu. Vytvorením dobrej štruktúry webu nekončíme. Vytvárame grafické prostredie stránky. Musíme brať ohľad na určité faktory (napr. vlastnosti zákazníkov, rýchlosť načítavania, veľkosť obrázkov, animácií ... ), aby sme nevytvorili stránku, na ktorej sa návštevník nebude vedieť zorientovať. Iba prehľadná a kvalitne pripravená stránka totiž nemíňa jeho čas a peniaze.

  Tvorba internetových obchodov

  Predaj produktov prostredníctvom internetu ma veľa východ. Prečo ponúknuť predaj Vašich výrobkov pomocou obchodu na internete? Nepotrebujete predavačku, iba svoje produkty, ktoré sa budú objedávať a zasielať zákazníkom. Internetový obchod je otvorený nonstop.

  Vytvorením správneho obchodu sa dajú dosiahnuť vynikajúce výsledky (zisk). Vytvorenie prvého slovenského hypermarketu pomocou internetových obchod je zárukou, že z obchodmi na internete nemáme problémy.

  Kontaktuje nás a dohodnime predaj Vašich výrobkov na internete!

  Optimalizácia pre vyhľadávače - SEO

  Je samozrejmé, že Vaše služby bude niekto potrebovať. Začne po nich pátrať a my mu musíme "pomôcť", aby Vašu stránku našiel medzi prvými podobnými stránkami. Jednoducho byť lepší ako konkurencia! Robíme všetko preto, aby ani tento dôležitý faktor Vášho úspechu nezostal pozadu.

  Veľkou výhodou je, že webov, ktoré vyhľadávač nájde "správne" je v súčasnosti dosť málo. A práve preto má Váš web od nás veľkú šancu prilákať tých správnych zákazníkov!

  Zaregistrovanie v slovenských vyhľadávačoch

  Na internete existujú weby, ktoré hľadajú stránky aj z katalógov, do ktorých sa musia stránky zaregistrovať (napr. Zoznam.sk, SuperZoznam.sk, Best.sk, Katalog.sk, Surf.sk, Najdes.sk, Hladaj.sk, Stranky.sk). Samozrejmosťou pri vytvorení webu je pre nás aj táto služba. Pre Vašu úplnú spokojnosť. Aby ste sa ocitli vždy v správnom čase na správnom mieste.

  Riešenie internetových problémov

  Máte problém, ktorý neviete vyriešiť? My Vám pomôžeme! Sú Vaši zákazníci málo informovaní? Potrebujete vytvoriť komunikáciu cez internet - chat, nástenku, odkazovač, rozosielanie mailov, registráciu, internetový obchod alebo či dokonca databázový systém zákazníkov? Nič nie je problém, ak si vyberiete správne...

  Pomoc so stránkou, aktualizácia

  Vytvorením stránok však naša vzájomná spolupráca nekončí. V prípade akýchkoľvek problémov so stránkou nás môžete kedykoľvek kontaktovať. Pokiaľ budete potrebovať Vaše stránky aktualizovať či inak v budúcnosti pozmeniť, zaistíme všetky potrebné kroky k obnoveniu, aktualizácii či inovácii Vašej prezentácie v čo najkratšom možnom čase!


   
  © Copyright 2004 Tomi production
      Tomáš Kapičák | +421 917 747 222 | e-mail: kapicak@kapicak.com
     Tomi production - tvorba kvalitných webstránok